0
clear
  • ПРОДАЖБА 925 сребрен Европа Кристали од Сваровски нова мода креативни cz Обетки класичен ретро микро поставите топла накит
  • -20%
  • -20%
ПРОДАЖБА 925 сребрен Европа Кристали од Сваровски нова мода креативни cz Обетки класичен ретро микро поставите топла накит

ПРОДАЖБА 925 сребрен Европа Кристали од Сваровски нова мода креативни cz Обетки класичен ретро микро поставите топла накит

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Сертификат Број:
10161206501
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Страна Камен:
Кристално
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
20829307
is_customized:
No
Бренд Име:
ousnow
Главниот Камен:
Кристално
Се применуваат за подароци прилики:
Роденден, рекламни промоции, јубилеј, јавни rela
Стил:
Европа и сад
За предложи малопродажната цена :
$29

Производи во категоријата

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Роза Кварц Капка Earring【Главниот Камен】 : 9mm Згол

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пеперутка Во Облик На Студ Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Класичен Гранат студ Обетки【Главниот Камен】 : 6mm 1.1 кт

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

Jemmin Долги Обетки со Нови Посебни Затворач Јамка Чиста 925 Фунта Сребро Обетки Накит Companents за Жените Свадб

Сјае Циркон 925 Sterling Silver Цутот На Црешни Цвеќиња Студ ОбеткиОпис на Бренд : Месечината &Пијано Име на Прои

Hongye 2017 Топла Продажба на Слатководни Природен Бисер Обетки реално Вистински Шарм Бисер Накит Бисер Цве

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : LotФорма Студ Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Сре

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Малку Остава Клип Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】

Jemmin промет на Големо со 10 PCS Накит Наоди 925 Sterling Silver Кристал Обрачот Обетки Компоненти за Жените Женски DIY

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

Jemmin Класичен Кристал Обрачот Обетки за Жените Свадба Партија Уво Накит Додатоци Висок Квалитет 925 Фунта

Метал:Солидна 14 K Жолто Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:1.8 g Прилагодување:Отвори Поставувањ

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 2,4 g Бисер О

Карактеристики на производот Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотог

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да с

【 Бенд 】L&P【Stone Type】Природни Гранат / Ахат / CZ【Meterial】925 Sterling Silver

природни гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Класичен домот мода парична

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фот

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

природни гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен капка earring жените Класичен домот

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Шупливи Триаголник Форма Студ Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Sil

Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, мног

Име На Производ Моден Бисер Обетки Долго Природните Слатководни Бисер Капка Earring 925 Фунта Сребрен Накит

Ве потсетува : Ова Pendant е направен од природни камења, Секој Pendant е единствен со тоа е природна боја & шема,

Please wait...