0
clear
  • 30PCS Висок квалитет ABEC-5 6800 2RS 6800RS 6800-2RS 6800 РС 10x19x5 мм Тенок Ѕид двојно Гума печат Длабоко Ритам Топката Имајќи
  • -20%
  • -20%
30PCS Висок квалитет ABEC-5 6800 2RS 6800RS 6800-2RS 6800 РС 10x19x5 мм Тенок Ѕид двојно Гума печат Длабоко Ритам Топката Имајќи

30PCS Висок квалитет ABEC-5 6800 2RS 6800RS 6800-2RS 6800 РС 10x19x5 мм Тенок Ѕид двојно Гума печат Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 1309.44
DEN 668.00

Достапност
Производот е достапен


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .
'

Кон својствата

Должина:
ABEC 1, ABEC 3, ABEC 5
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
6800 2RS
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
2RS
Структура:
Топката имајќи
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Производи во категоријата

центар вратило 440 нерѓосувачки челик хибрид керамички топката лежишта 6903 S6903 2 RS 17*30*7mm Si3 N4 велосипед делМ

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

МоделGEBK5 SГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б8Нето Тежина : 0.044 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна

МоделMR852 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)2ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мате

МоделMR1062 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

Опис : F695 ZZ F695 ZZ 5x13x4mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи Мини Топката ИмајќиМодел : F695 ZZКоличин

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

започнетекрајотМодел R144 Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3.175 Надворешниот Дијаметар(D) 6.35 Ширина (Б) 2

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

МоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

започнетекрајотПредмет : S687ZZ / 2 OS Керамички Топката ИмајќиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик 440 CПодмачку

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

МоделMR742 RSДимензииСоздаден (d)4ммДијаметар (D)7ммШирина (Б)2.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Please wait...