0
clear
  • HNGCHOIGE Слободни Грешка 24LED Багаж Багажникот Багажникот Светло За BMW 3 5 6 Серија X1 Х5 E39 E90 E46
  • -20%
  • -20%
HNGCHOIGE Слободни Грешка 24LED Багаж Багажникот Багажникот Светло За BMW 3 5 6 Серија X1 Х5 E39 E90 E46

HNGCHOIGE Слободни Грешка 24LED Багаж Багажникот Багажникот Светло За BMW 3 5 6 Серија X1 Х5 E39 E90 E46

DEN 221.28
DEN 210.00

Достапност
Производот е достапен


100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Боја : Како на сликата покаже Функција : Грешка Слободни,со Висок квалитет,директна замена за стариот ОЕМ жолта халоген светла. Домување леќа дизајн е повеќе погодна за LED емитуваат преку. Интегрирани ПРЕДВОДЕНИ од модулот и со светилка домување, собранието има адекватни простории За посебни електрично коло дизајн и топлина мијалник кој им овозможува ставање повеќе ПРЕДВОДЕНА за највисок светлината цел. Собранието домување дизајн ги вклучува топлина мијалник за ослободување на топлина. Внатрешноста собранието температура е под 65 ℃ = долг живот Едноставен DIY инсталација, нема дополнителни додатоци потребни, само plug and play во секоја состојба. Карактеристики : Материјал : Пластични Домување Боја : Јасна Светлина Боја : Бела ( 6500 K) Напон : 12 V Големина : 7.8*3.7 cm/3.70"*1.46" Fitment : за BMW E36/E38/E39/E46/E60/E60 LCI/E61/E65/E66/E82/E88/E90/E90 LCI/E91 LCI/E92/E93/F01 F02 Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!! -Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. -Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Пакетот вклучува : 1 Pc x Багаж Багажникот Багажникот Светло

Кон својствата

За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Тип На Објект:
багажникот светилка
Температура На Боја:
6500K
Име На Модел:
1H51212-15

Производи во категоријата

Ви благодаримеАко вашиот автомобил треба canbве молиме да не't цел овој производ ,оваа светилки drl не може

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина) Ние ќе и

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни BA9 S Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обра

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

Оваа страница карактеристики сет xenon бела боја LED модули за 20082010 BMW E60 LCI 5 Серија замена на ОЕМ килибар LED м

Долг Живот : +50000 часа6 Едноставно се отстрани светилка покрива со мала рамна глава шрафцигер и замена на

Опис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : 1 Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и през

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни BA9 S Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обра

Карактеристики : 1 RGBW далечински управувач T10 Доведоа автомобил светлината, таа може да се постави 16 видо

Спецификација * Напон : 9~28 V * Wattage : 0.5 W * Soket Тип : T5 * LED Чипови : КОЧАН SMD LED * Зрак Агол : 360° * Lumens : 50 Lm * Температ

Компатибилен : За 20032012 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 За 20052012 Голф плус За 20042009 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 За 20062009 "ФОЛКСВАГЕН"

Потрошувачка на енергија и халоген светилка намалување во споредба со истиот период 80%2.Оваа точка одго

5%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)20%50%20%9 Ние го задржуваме правото да не наплата

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Напон : 12 V Wattage : 5 W Врска : 2 жици Светилка димензија : прибл...

5 mm,Леќа дијаметар : 13 Сол Спреј тест : Донесе.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight

1156 BA15 S / BAU15 S 12 SMD Кри чипови 5730 py21w / p21w R5 W Автомобил Кочница Обратна Светла за Магла Пак Сигнал Сијалица Ж

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот Ние правиме статистика, стоки присти

2x Проектор Магла Светлина w / led ангел око За Да јо та Land Cruiser 4700 FJ100 9807На овој линк е за Пар на Ексклузивнит

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обрат

24pcs*GENIII 1 W килибар Led мини lightbar,предводена полиција,брза помош,firemen,Итни lightbar,led блиц светлина,11 флеш, водо

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталаци

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмет

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Хром светла Боја : Жолто ЛЕР по светлината : 7 Led Количина : 1 пар Напон : 12 V Г

Сите вратени предмети мора да биде во оригиналниот пакет со сите компоненти и додатоци, производ во цел

Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем,360 степени топлина зрачи.

Please wait...