0
clear
  • TOPNAVI 2G+32GB Quad Core Андроид 6.0 8inch Автомобил DVD Player Авто Аудио За KIA Sportage 2010-2012 Година Стерео GPS Навигација 2DIN MP3
  • -20%
  • -20%
TOPNAVI 2G+32GB Quad Core Андроид 6.0 8inch Автомобил DVD Player Авто Аудио За KIA Sportage 2010-2012 Година Стерео GPS Навигација 2DIN MP3

TOPNAVI 2G+32GB Quad Core Андроид 6.0 8inch Автомобил DVD Player Авто Аудио За KIA Sportage 2010-2012 Година Стерео GPS Навигација

DEN 19961.28

Достапност
Производот е достапен

Десктоп мини Стан.0 интерфејс, поддршка Sumsung, Blackberry,Onda,Motorola,итн Конекции 1 начин 3 G/Wifi интерфејс 1 начин GPS текст 2 начини РКА излез (Напред лево и Пред право) 2 начини РКА излез (По левата страна и По право) 1 ПОМОШЕН начин лево аудио шанел текст 1 ПОМОШЕН начин право аудио шанел текст 1 начин ултра бас излез 1 начин видео влезот 2 начини видео излез 1 начин rearview текст 2 начини видео излез 1 начин rearview на текст
.9 MHz (САД),65-108 MHz(Русија),36 Chanels Складирање RDS Да Bluetooth Поддршка Режими HFP,со A2 DP,AVRCP Главни Функции Hands-free бирање опција, мобилен телефон музика игра, контрола на јачина на звук, на екранот на допир, тастатура, исклучете Именик за Пребарување Пребарување од А до Z Други Функции Возење Рекордер Поддршка на независни возење снимање fuction, без effecting други fronstage функции како што се DVD AVX Видео ОД Функцијата на слики од ПРОЦЕСОРОТ може да го излез како зад сцената видео Rearview 3 секунди авто.2 V Влезен Напон 10. Работна Температура -20°C +70°C, Температура на Чување -30°C +80°C Работна Тековната Нормално 500 m A @ 14.be/8h Lm AR7 RQB0
Андроид 6.0 Уред Start time Bisic application start time 16 S, дарежлив андроид апликација започнете време за 25 S. Временската Прогноза, Динамичен Позадини Typewriting Поддршка на Google/Sogou/Постојана Calendar/Google Превод,итн Разговор Comunication Поддршка MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, Блог, итн 3 D Игри Растенија наспроти Зомби, Лути Птици, Овошје Нинџа, итн Аудио и Видео Аудио Видови Поддршка на сите видови аудио формати на Видео Видови Поддршка на сите видови на видео формати на Видео Текст Видови CVBS Текст Видео Излез Видови НГ Аудио Излез Видови ЛИНИЈА AUDIO_OUT Аудио Влез Видови ЛИНИЈА AUDIO_OUT Аудио Поддршка Поп, Џез, Танц, Класика, Рок, Нормално, Прилагодување, Treble/Бас/Баланс/Fadeout Максимално Аудио Излез Капацитет 48 W x 4 Сигнал-за-noise Ratio >90db Аналогни ТВ НГ Дигитални ТВ ДИГИТАЛНА-T(MPEG4), ATSC, ISDB-Т,CMMB, итн(Факултативно) Радио Тарнер СУМ Фреквенција Шанел 522-1620 KHz(Кина),522-1620 KHz(Euroup),530-1710 KHz(САД),522-1620 KHz(Русија),18 Chanels Складирање FM Фреквенција на Шанел 87. Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?
Демо Видео : https : //youtu.5-108 MHz (Euroup), 87.6 Ghz-RAM DDR3 2 GB Меморија Вграден Хард Диск:32 GB Механизам Модел DR28 C(Skypine Механизам) Механизам МОТОРНИ WFF-030 SB-09210 MABUCHI Леќа Модел SANYO860 MCU IC STM8 S207 R8 T6 Засилувач IC Модел TDA7851 Bluetooth Modulator I140 (IVT) GPS Modulator G7020 (UBLOX) Радио Тарнер Модел NXP6686 Систем за Видео Декодирање Перформанси Сите формат декодирање на оперативниот Систем Андроид 6. префрлување, додека моќта на Копче за Контрола 20 виртуелни копчиња " местење МОЖАТ да го Контролираат Vehichle статус на екранот (температура, фанови, појаси, ножот бришејќи, вратата затворање, итн) USB/SD Картичка Порта за USB/SD (МАКСИМУМ 32 GB или usb1. Преку Датотека Да Главни Функции Поддршка симнување, инсталирање и deliding 200k Андроид Стан.

Кон својствата

Боја Име:
Црна
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
GPS Navigator со ТФ-Картичка:
No
Специјални Функции:
Екран на допир,DVD Плеер,Радио Тјунер,CD-R,ТВ,Bluetooth,CD Плеер,Мобилен Телефон
Бренд Име:
WANUSUAL
резолуцијата на екранот:
1024*600
Оперативен Систем:
Андроид 6.0
ПРОЦЕСОРОТ:
Allwinner T3 О7 QuadCore Главниот 1.6 Ghz Фреквенција
RAM меморија:
DDR3 2GB
меморија:
Вграден Хард Диск
Механизам Модел:
DR28C(Skypine Механизам)
Позадина Слики:
Динамичен Интерфејс
Екран На Допир:
капацитивни екран на допир
Мени Јазик :
Повеќе од 20 јазици
Максимална Аудио Излез Капацитет:
48W x 4
Гарантен период:
една година

Производи во категоријата

Програмерите.Аналоген видео излез : Поддршка на екранот позиција на вредноста,и светлината разлика на в

ние ги користиме IPS екран.кој одбор е повеќе потенки и почиста.Оваа canbможе да го прочитате автомобил инф

0 Уред Start time Bisic application start time 16 S, дарежлив андроид апликација започнете време за 25 S.Зграда во мапата бесп

Apple i OS линк кутија за Мерцедес бенц NTG 5.0 A B C E GLA GLC GLE command & auido20 итн за Автомобил игра компатибиленБренд : Lsa

Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се

Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се

Indash Автомобил Стерео DVD Плеер GPS Навигациски Систем За Audi RS6 1999~2004 година Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | Dua

Тоа е погодно за возачи и патници да уживаат во различни забавни програми од преден планпозадина работа

2) Ние не бродот да APO / FPO, P На екранот ќе се префрлат да се смени сликата автоматски кога вашиот автомобил

сите машина со NAVI интерфејс Со ексклузивни приватни мувла,е уникатен изглед9 Течно екранотОпис На Про

Посебна Функција : Кул и карактеристични UI интерфејс; поддршка на Андроид анимирани позадини OSD Language : По

За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот

O КУТИЈА адреси Ве молиме бидете сигурни дека право емаил адреса, така што ние би можеле да контакт со ва

Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се

Бесплатни Сателитска Навигација! GPS Глобален Систем за Позиционирање! 2 D, 3 D мапи навигација, Екран на До

1080 P Задна Камера Интерфејс за 20142017 6.5' Tourage RCD550 поддршка 360 Камери, Пред Камера ,Miracast ,Паркинг Водич Линија

Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се

најпопуларните и најсилните функција : Андроид 7. Поддршка на Google Play Продавницата , можете да даунлоадир

Стабилизирана ТРЕПНЕ 6.0 Систем за GPS Навигација Кутија Посебно за JVC DVD ПлеерКомпатибилни модели : За мод

Мултимедијални Видео Интерфејс за 20092015 АУДИ A4 L / A5 / П5 поддршка на Навигацијата , Задна Камера, ДВД, ТВПре

4~16 V Dormancy Тековната Навигација Мапата Чување на Внатрешната меморија или на SD мемориска картичка Поддрш

Најчесто тоа се вклопува добро во автомобил со CD Плеер или ДВД Плеер, но не се вклопуваат во автомобил со

Please wait...