0
clear
  • Собранието Unpainted Скала 1/35 НИ МОРНАРИЦА ПЕЧАТ оператор со база Историска фигура на втората светска војна Смола Минијатурен Модел Комплет
  • -20%
  • -20%
Собранието Unpainted Скала 1/35 НИ МОРНАРИЦА ПЕЧАТ оператор со база Историска фигура на втората светска војна Смола Минијатурен Модел Комплет

Собранието Unpainted Скала 1/35 НИ МОРНАРИЦА ПЕЧАТ оператор со база Историска фигура на втората светска војна Смола Минијатурен

DEN 383.52
DEN 334.00

Достапност
Производот е достапен

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница. Мојата продавница ќе ви понудат повеќе производи јас ќе продолжи да се одржува квалитетот беше profect и најдобра услуга ви благодариме за вашата долгорочна поддршка почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца
вие треба да се соберат нивните сопствени бои и премази
Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! !
Ние не се продаваат готови производи!!!!!
Сите стоки се unassembled смола делови. не се продава готови производи! ! !
Производот Сликата е на готовиот производ како референца.
Стоката се продава unassembled компоненти.
Треба да се соберат свој, боење. превоз : сте заробени стоки,берзански ситуација ќе биде предаден во рок од четири дена. ние ги користиме CAPM и E-пакет,бесплатен превозот генерално бараат 15-25days, може да бидат испратени на вашата страна .русија и бразил за 15-60 дена да пристигнат по-продажбата на услугата : имаме добра услуга по продажбата, ако имате било какви прашања ,ве молиме да комуницирам со нас ,ние ќе ги реши вашите прашања, како е можно поскоро стари клиенти можат да уживаат во попусти, ве молиме контактирајте со мене ова е добар начин за нас клиентот е бог добредојдени да комуницираат мене

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Тип:
најдобар квалитет
Бренд Име:
КРАЛСТВО СМРТ
Материјал:
Смола
Скала:
1
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
ВОЈНА---СМОЛА
Количината на Предмети во Собата:
еден пакет
Ризик:
Никој
Пакување:
OPP и Кутија
Потсети:
Треба да се соберат од себе
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Се Препорачува Потребните Алатки : Tamiya 14063 1 / 12 888 Супербајк Racer Скала Собранието Мотоцикл Модел за Градењ

Име : Советскиот Т64 AV главната битка резервоарот 1984 Бренд : Трубач Број : 01580 Дел : 1 / 35 Модел големина : дол

Скала : 1 : 35Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Т

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ

Модел големина : долго 360 MM ширина за 56 MMСобранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Сите модел обем и деталипоставки се нагодени според производителот, ние не сме одговорни за грешките ни

Real TS Meng 1 / 35 РУСКАТА ГЛАВНАТА БИТКА РЕЗЕРВОАРОТ Т72 B3 #TS028Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на наша

1456315ден Guara nteesЦелосна Наплата ако Не се задоволни , само испрати предмети назадПодобар КвалитетЦелосна

Материјал : Алуминиум Легура+гума+пластикаГолемина : 24x14cmПакување Листа : 34x20x4cmТежина : 0.53 kgСобранието Вр

Модел : Минијатурен модел авионПакување : OPP ВреќаМатеријал : F oam ОдборГолемина : 21cm * 20cm * 8cmБидејќи постој

Скала : 1 : 200 Пакување големина : 48*18.5*5cm Заврши Скала: должина околу 380mm ;ширина за 35mm Забелешка : модел вкл

Име на производ : DIY Lealth едрилицаПакување : OPP вреќа пакувањепакет големина : 23 X15 CMМатеријал : F oam ОдборПро

Се Препорачува Потребните Алатки : Tamiya 24123 1 / 24 Супра Скала Собранието Автомобил Модел За Градење Колекц

Сега ??? Оригиналната цена $9 Сега ??? Оригиналната цена $10 Сега ??? Оригиналната цена $16.Тоа е за вашето бебе

Топла 145pcs Неверојатни Деца Играчки Магнетни Блокови за Изградба на Блокови Играчка Тули Магнет Дизајне

Предмет : Модел Светилка Боја : црна Скала : 1 : 75200 Материјал : ABS Пластика Пакет : 30pcs Вклучувајќи 30pcs Модел

Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или им

Real TS Трубач 1 / 72 07169 Француски M4Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос н

ние сме толку се извинувам за грешката.Други Политики : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел сам

Real TS Meng Модел 1 / 35 Т014 Т90 руската главната битка резервоарот w / TBS86 резервоарот dozer instockДраг Пријател,Ви бл

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат...

Please wait...