0
clear
  • светло сина тешки мушка чипка applique, 3D чипка applique со бисери, делукс 3d цвет applique, тешки везени цвет applique
  • -20%
  • -20%
светло сина тешки мушка чипка applique, 3D чипка applique со бисери, делукс 3d цвет applique, тешки везени цвет applique

светло сина тешки мушка чипка applique, 3D чипка applique со бисери, делукс 3d цвет applique, тешки везени цвет applique

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен


светло сина тешки мушка чипка applique, 3 D чипка applique со бисери, делукс 3d цвет applique, тешки везени цвет applique
ЗА ПРОИЗВОДИТЕ
ВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.
Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!
БОЈА
availble како што се гледа на фотографиите, ве молиме изберете вистинската боја ви се допаѓа кога нарачка
ГОЛЕМИНА
33 см во должина и 29 см во ширина,
и овој оглас е за 1 buc.
БЕЛЕШКА : ПОСТОЈАТ ДВА РАЗЛИЧНИ ПРАВЦИ ЗА ОБЈЕКТОТ, НА РАЗЛИЧНИ НАСОКА СЕ ОГЛЕДУВА ЕДНИ СО ДРУГИ, НИЕ ЌЕ ГИ ИСПРАТИТЕ ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР. ОВА НЕ Е ГОЛЕМ КВАЛИТЕТ ПРОБЛЕМ ИЛИ ПОГРЕШЕН ТОЧКА ПРАШАЊЕ.
Цената е за 1piece по многу, можете да ги купите како многу парчиња како ви се допаѓа ако сакате повеќе со додавање на различни количина на наредби.
ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВО
Ве молиме контактирајте ме за големопродажните цени .
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА
Овие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 1-3 инчи shoring , ве молиме да се разбере.
ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ
Ние управуваат со оваа продавница со искрена и напорна workding, се надеваме дека сè оди добро со сите transacations, стоки, превозот, по продажба. Но ние знаеме дека работите се случи, ве молиме да се разбере ако превозот одложувања, и сите вработени ќе го цениме ако ни даде шанса да се направи тоа право, верувам дека ќе nevel се разочарала.
За луѓето кои ќе ги напуштат сад со позитивни повратните информации, т хенк што толку многу однапред! Вашата великодушност ќе биде бисери на commpany историја.
Ви благодарам многу

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Големина:
33cm X 29cm
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
th

Производи во категоријата

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

Добредојдовте На Kool Bey ПродавницаЗа капка продавачот : 1 Ние не падне Превозот , Брза Пратка!!2...

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

Ние може да направи било која големина Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас Ако сак

DIY фонт H везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други

30pcs ! Различно обоени DIY занает материјали Daisy Цвет везени чипка намали крпа декорација додаток за шиење

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

Име : Железо на Платно печБоја : покаже како pictueУпотреба : одличен за детска облека текстил, итн.Answer : ________

4 Бои Големи Цветови, Везови Парчиња Облека Декорација за Шиење Applique Печ DIYУпотреба : Можете да се шие на

20 pc / Многу 7x5cm Железо На Медуза Squin Печ Applique Beaded Закрпи За Облека, Торби за Чевли Parches Bordados Ropa Шиење Додато

Опис Боја на Микс : 20pcs Количество на Избраната Боја : 20 парчиња на ЕДНА Боја Количина : 20pcs / многу Големин

Мини чудовиште везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги

Ако се произведуваат според примерокот, ве молиме испратете ни го вашиот примерок.КВАЛИТЕТПОКРОВИТЕЛС

5x4cm за едно парчеСтил (подолу) : Кучеголемина : 4. Увозните давачки, taxies и трошоци не се вклучени во точка ц

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .

Запад каубој везови шапка печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / к

Во вид на снимање, нема ГЛАСАЧКО место.ЦЕЛ НА ОБРАБОТКА : (1)Онлајн кажете ни за сите информации што ви тре

2018 Нови katoon Со Везени Закрпи Мода Applique лав на Patch за Облека, Торби за DIY Decal Облека Додаток 2 парчињаЗа Цел :

Функција : 1 Материјал : облека субвенција 2 Големина : 11.521cm Забелешки : 1 Одлично за облека, маици, фармерк

Ние може да направи било која големина Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас Ако сак

Please wait...