0
clear
  • Нов Велосипед 400 Lumens LED велосипед Светло USB Полнење handlebar пред Светлата Велосипед Светилки вградената Батерија
  • -20%
  • -20%
Нов Велосипед 400 Lumens LED велосипед Светло USB Полнење handlebar пред Светлата Велосипед Светилки вградената Батерија

Нов Велосипед 400 Lumens LED велосипед Светло USB Полнење handlebar пред Светлата Велосипед Светилки вградената Батерија

DEN 865.44
DEN 649.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Алуминиум легура
6.7 v литиум батерија
1*USB Велосипед Светлина(вградената Батерија)
1*USB Линија
Гаранција
Услугата Гарантира :
Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Батерија : 1800m Ah
3.
Повратни Информации & Комуникација
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете
продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е
се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.8 mm
Тежина : 137g
Материјал : алуминиум легура
Боја : Црна
Батерија : 1800m Ah
Напојување : USB полнењето
Водоотпорен : IPX6 водоотпорен
Батерија : 3.Работи Време : 2-8hours
100% Нов Бренд
USB Велосипед Светлина
Големина : 100mm*33.
Комуникација :
1.Поради временската разлика,можеби и ние не може да ви одговори веднаш,но ние ќе се врати до вас со првите 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Кон својствата

Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
v02
сертификација:
CE ROSH
Бренд Име:
VICMAX
Функција:
Вградената Батерија
Големина:
100mm*33.8mm*22.8mm
Време На Извршување:
2-8hours

Производи во категоријата

ПлаќањеНие прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T / T, итн.

Карактеристики : · Како стапка да се одржи светло, звук кутија, или пумпа, итн.; · 360 степени rotatable, лесни да

Авионодделение алуминиум легура 6063 Оксидација на Квалитетот Позлата центарот на Вниманието IPX6 водоотп

Работното време : За 9hoursСпецификации : Работи : 936 часа зависи од батерии Моќност : 2 x AAA батерии (Не се Вкл

Опис на производот светлина промена на бои автоматски Количина : 2 Боја : RGB во една светлина (шарени) Кога

Водоотпорен 9 LED Велосипед Велосипед Безбедност Пред Опашка Светлина Светилка за Грб на Задното СветлоФ

12 V 6 W Велосипед Моторните Велосипед Триење генераторДинамото Светлата Опашка Светлина Комплет B2ОПИС : 1

Преносни Велосипед LED Велосипед Велосипед Светлина Пред Велосипедизам Светлината Главата Светилка За

Вовед : Овој Велосипед 7 LED Пак Сигнал Кочница Светлина Светилка 8 Песни Рог Велосипед Светилка е идеален

Нашата цел е на клиентите задоволство!7.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачка

2x Висок Квалитет Водоотпорен 12 LED Универзален Мотор Пак Сигнал Жолто СветлоОпис : 1 Опремен со ултрасвет

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Извор на Енергија : USB Батерија 1200m Ah LiПолимер Батерија на Полнење Време : 3hrs со USB Материј

Детали За Производот : Боја : ЦрвенаВелосипедот Светлина : LED Сијалица : Тип : XMLT6 LED Количина : 1 Прозрачна

Карактеристики : Произведени од висококвалитет со силиконска, флексибилни, не е лесно да се кршат.Может

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почи

Карактеристики : • Во согласност со германски Безбедноста на Патот Regu STVZO; • 220 степен хоризонтална и 20 с

000 часови Тема : Повеќе кондензирана светло, долго изложување на далечинаПрозрачна Флукс : 4800 lumens3 Вклуче

Име на производ ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светлина Extender се Справи со Бар Алуминиум Екстензии Планината

Велосипед Светлина МИНИ 3 Режим Светло Факел Светлина 3 W LED возење Велосипед Велосипед Велосипед Пред Гл

Светла Пред Велосипед Светлина 3x XML У2 LED Велосипедизам Главата Светилка 4 Режими на Велосипед Headlamp со 6400m

Супер пеколот Wasserdichte КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 3 Modi Scheinwerfer ААА Taschenlampe ОтвореноКарактеристики : 100% Сосема НовА

За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со емаил на фотографии укажува на површина и состојба на

Топла Продажба Велосипед Циклус Трајни 2 x T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Фа

Карактеристики : · LED КОЧАН опашка светилка во Хороскопски знак шема, · Визуелно предупредување комбини

32000 LM 24x XML T6 LED Светилка 5 Режими на Факелот 26650 / 18650 Кампување Светилка СветлинаОпис : 100% Сосема Нови & Неис

Спецификација : Бои : црна Напон : 1.2~4.2 V Onoff Стил : touchtone Светла степен : опсег 100 Сијалица 's животниот век : 10

Please wait...