0
clear
  • гумени 3 preson риболов гумени брод 340*134cm Алуминиум oar рака пумпа торбичката за поправка комплет sunshade факултативна A07006
  • -20%
  • -20%
гумени 3 preson риболов гумени брод 340*134cm Алуминиум oar рака пумпа торбичката за поправка комплет sunshade факултативна A07006

гумени 3 preson риболов гумени брод 340*134cm Алуминиум oar рака пумпа торбичката за поправка комплет sunshade факултативна A07006

DEN 34017.60
DEN 20411.00

Достапност
Производот е достапен

Риболов Гумени Брод Поставен за 3-4 лице Бренд : АКВА МАРИНА Модел : CLASSIC Код : 88890/88891/88892 88890 вклучуваат моторни монтирање 88891 не моторни монтирање 88892 вклучувајќи E18 електричен мотор( без батерија) тежина : 18 кг Димензии : 300*134 CM материјал : strenthened ПВЦ дебелина : 0.70 mm : 3-4 лице добар избор за риболов и отворено љубители на Располагање за поддршка на електрични или бензин Мотор

Кон својствата

Трупот Материјал:
ПВЦ
Отворено Активност:
Sandbeach
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BT-88890/91/92
Бренд Име:
аква марина
Должина:
300*134CM
Капацитет (Личност):
3-4 Луѓе
Макс Оптоварување Тежина:
410 кг
дебелина на материјалот:
0.70 mm
производ бруто тежина:
18.0 kg
Вклучуваат:
oars,нога пумпа, торбичката,воздух перница, дрвени седиште
Опционални додатоци:
дрвени палубата, sunshade
Пакет:
боја кутија
Кутија големина:
49x32x87cm
За:
риболов, paddling
Gurantee:
6 месец за чамец, 1 година за моторни

Производи во категоријата

Опис : 2 Парчиња oar заклучите печ Силен, издржлив и лесен Лесен за инсталирање и користење Универзална од

Ние ќе ги пратите пратката ида се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние веруваме thateverything мож

62069 Bestway ХидроСила На Моторот Планината Појавување На Повеќето Гумени БродЛесно се Соберат Рамка за Еле

20 PCS 2017 прибор за Риболов кајак веслање кану едрилици Правец на гребло одбор вечерамгумени outboard гума 108cm

Ние сме професионални manufacrure со 7 години искуство во Кина.на квалитет и услуга се нашата продажба поени.З

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Дали постои следење на Бр

Опис : Ненасочен 4 зборуваше воланот Алуминиумска легура краци, црна зафат со СТП пена маска Вклучени цр

Опис : Ѕид монтирани брод за пропелер го ослободува до просторот во вашата гаража со виси вашиот кајаци

Ние сме професионални manufacrure со 7 години искуство во Кина.на квалитет и услуга се нашата продажба поени.З

Ние сме професионални manufacrure со 7 години искуство во Кина.на квалитет и услуга се нашата продажба поени.З

Опис : Преку трупот bilge фитинг за Морски / Брод / Јахта Издржлива пластика за отпорност Не е за употреба п

Опис : Притиснете одбор големина : Прибл 5.6*3.1*1.4 cm / 2.2*1.2*0.6 инч Надворешен дијаметар на scupper приклучок : Пр

3.5 M Сина Река Сплав Гумени Брод За Продажба

Опис : Дупчиња род носители се дизајнирани за да ја заклучите во повеќето риболов репортажите Висок ква

Опис : Материјал : ПП Боја : Црна Притиснете одбор големина : Прибл 5.6*3.1*1.4 cm / 2.2*1.2*0.6 инч Надворешен дијам

Опис : Боја : црна, белаМатеријал : пластикаФункција : oar кодотПроизвод големина : 20*9*12cmКарактеристики : ПВ

Опис : УВ третирани еластична кајак кабелот гребло поводник Лесно можат да бидат прикачени на гребло и

Опис : Користете брзо сушење ткаенини, дише и да се спречи пот од капе во очи Модерен пиратски шамија, со

Опис : Материјали : Најлон заклучување тип latch Исечок Големина : 2 инчи / 50mm Вратата / Panel Дебелина : 0.08" 0.28"

Опис : Најлон кајак гребло ferrule должина заклучување adjustor за кајак гребло Кајак гребло во должина систем

Опис : За обезбедување на товарот и опрема за складирање и патување Функционира одлично како поклон & ст

Преносни Гумени Брод Кајак Нога Пумпа Сплав Висок Притисок Нога Пумпа за Воздух Пумпа 58mm Долго Црево Ад

Производот информациите кои : Гренланд тип : Q28Сечилото ширина : 7.5 cm Тежина : 700g + / 35Вратило : Целосна Јагл

SF0006665Спецификација : 100% сосема нов и со висок квалитетМатеријал : Трајни 21мерач ПВЦДијаметар : Прибл.6cm / 2

Риболов местење додатоци се корисни за заклучување на некои елементи, кои треба да бидат обезбедени на

Ние сме професионални manufacrure со 7 години искуство во Кина.на квалитет и услуга се нашата продажба поени.З

Please wait...