0
clear
  • TOPNAVI 2G+32GB Андроид 7.1 Octa Core 10.2 Инчен е Радио за Автомобил Играч За Toyota Prado 2018 Нови Стерео GPS Навигација 2Din MP3 НЕМА DVD
  • -20%
  • -20%
TOPNAVI 2G+32GB Андроид 7.1 Octa Core 10.2 Инчен е Радио за Автомобил Играч За Toyota Prado 2018 Нови Стерео GPS Навигација 2Din MP3 НЕМА DVD

TOPNAVI 2G+32GB Андроид 7.1 Octa Core 10.2 Инчен е Радио за Автомобил Играч За Toyota Prado 2018 Нови Стерео GPS Навигација 2Din

DEN 22239.84

Достапност
Производот е достапен

1 Уред Start time Bisic application start time 16 S, дарежлив андроид апликација започнете време за 25 S.
Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единица
Со цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,
Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас :
1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?
2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?
3. Преку Датотека Да Главни Функции Поддршка симнување, инсталирање и deliding 200k Андроид Стан.5-108 MHz(Кина),87. Работна Температура -20°C +70°C, Температура на Чување -30°C +80°C Работна Тековната Нормално 500 m A @ 14. префрлување, додека моќта на Копче за Контрола 20 виртуелни копчиња " местење МОЖАТ да го Контролираат Vehichle статус на екранот (температура, фанови, појаси, ножот бришејќи, вратата затворање, итн) USB/SD Картичка Порта за USB/SD (МАКСИМУМ 32 GB или usb1. Временската Прогноза, Динамичен Позадини Typewriting Поддршка на Google/Sogou/Постојана Calendar/Google Превод,итн Разговор Comunication Поддршка MSN, Skype, Gmail, Twitter, Facebook, QQ, Блог, итн 3 D Игри Растенија наспроти Зомби, Лути Птици, Овошје Нинџа, итн Аудио и Видео Аудио Видови Поддршка на сите видови аудио формати на Видео Видови Поддршка на сите видови на видео формати на Видео Текст Видови CVBS Текст Видео Излез Видови НГ Аудио Излез Видови ЛИНИЈА AUDIO_OUT Аудио Влез Видови ЛИНИЈА AUDIO_OUT Аудио Поддршка Поп, Џез, Танц, Класика, Рок, Нормално, Прилагодување, Treble/Бас/Баланс/Fadeout Максимално Аудио Излез Капацитет 48 W x 4 Сигнал-за-noise Ratio >90db Аналогни ТВ НГ Дигитални ТВ ДИГИТАЛНА-T(MPEG4), ATSC, ISDB-Т,CMMB, итн(Факултативно) Радио Тарнер СУМ Фреквенција Шанел 522-1620 KHz(Кина),522-1620 KHz(Euroup),530-1710 KHz(САД),522-1620 KHz(Русија),18 Chanels Складирање FM Фреквенција на Шанел 87.6 Ghz-RAM DDR3 2 GB Меморија Вграден Хард Диск:32 GB Механизам Модел DR28 C(Skypine Механизам) Механизам МОТОРНИ WFF-030 SB-09210 MABUCHI Леќа Модел SANYO860 MCU IC STM8 S207 R8 T6 Засилувач IC Модел TDA7851 Bluetooth Modulator I140 (IVT) GPS Modulator G7020 (UBLOX) ТВ Тарнер Модел НГ Радио Тарнер Модел NXP6686 Декодер IC Sunplus 8202 T-C Систем за Видео Декодирање Перформанси Сите формат декодирање на оперативниот Систем Андроид 7.0 интерфејс, поддршка Sumsung, Blackberry,Onda,Motorola,итн Конекции 1 начин 3 G/Wifi интерфејс 1 начин GPS текст 2 начини РКА излез (Напред лево и Пред право) 2 начини РКА излез (По левата страна и По право) 1 ПОМОШЕН начин лево аудио шанел текст 1 ПОМОШЕН начин право аудио шанел текст 1 начин ултра бас излез 1 начин видео влезот 2 начини видео излез 1 начин rearview текст 2 начини видео излез 1 начин rearview на текст
. Дали вашиот автомобил дојде со една фабрика засилувач и фабрика за навигација?
Демо Видео :
Allwinner T3 О7 Quad Core Главниот Фреквенција 1. Десктоп мини Стан.

Кон својствата

Јадра:
Осум Основни
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Големина На Дисплеј:
10.1
OSD Language:
Spanish,Norwegian,Portuguese,Danish,Arabic,Swedish,Japanese,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Ukrainian,French,Hungarian,Thai,German,Dutch,Filipino,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Din:
Двојно Din
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Од Моќ:
4*48W
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Големина:
10.1
Интерфејс:
usb 2.0
Име На Модел:
РЛ-XY-17TPO10
Објектот Тежина:
12kg
Бренд Име:
TOPNAVI
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
1T
Оперативен Систем:
Андроид 7.1
ПРОЦЕСОРОТ:
T8 Octa Core
RAM меморија:
DDR3 2GB
меморија:
Вграден Хард Диск
Механизам Модел:
DR28C(Skypine Механизам)
Позадина Слики:
Динамичен Интерфејс
Екран На Допир:
капацитивни екран на допир
Мени Јазик :
Повеќе од 20 јазици
Максимална Аудио Излез Капацитет:
48W x 4
Гарантен период:
една година

Производи во категоријата

Поддршка и Android на Google Maps online Навигација, можете да го користите GPS Навигација ако во Интернет 23...

1) во Суштина ние ќе го избере најмногу економски начин за испраќање на стоки за вас 3 D Live Wallpaper & DIY Позади

Плаќање1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатен

Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање

Шпанија ПОШТЕНСКИ код : 3500035999 / 3800038999 / 5100051999 / 5200052999.Поддршка се поврзе со Iphone преку Wifi жариштатаПоддршка

Купувачот е одговорен за поврат на трошоците .Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќ

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

HD High Definition 1024*600 МултиДопир Капацитивни Екран Систем за Контрола Странски земји (analog TV, целосен систем за

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : PX5 Octa core CortexA53 до 1.5 GHz RAM меморија : 4 GB DDR3Блиц : 32 GB EMMCПредност : поддршка за

* Изграденаво BMW CanbSupport i Drive / Support Воланот Контрола (Само вашиот автомобил има воланот контролна функција

1080 HD видео репродукција Поддршка репродукција на видео датотеки (MP4) во хард диск, SD картички и други пов

Сите пораки или Гаранцијата ќе биде voided како на : (1) Штетата предизвикана од : Непотребно носат & солза, не

1) Ние обично брод од страна на DHL, EMS, ARAMEX ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас Повратн

Ние ќе пак тоа многу добро, често се изјасни пониска вредност за пакетот, за да се спаси царина за нашите

Компатибилен со надворешни 500 GB Хард Диск преку USB порта Builtin GPS навигациски систем.но поевтин начин ,обич

Со Rear View Camera текст (на scree ќе се префрлат на задните приказ на слика автоматски кога обратен автомобил). О

Било кој квалитет прашање ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена Ние ќе рефундирање или замена н

Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи Со DVD Функција или Без DVD Функција?Ово

3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, обично ќе испрати со авион Mail, или Express Mail Услугата.MP4,WMV,AVI,РМ /

Download phone book функција, можете да даунлоадирате информации за контакт од вашиот телефон на оваа единица...

Можете да платите дополнителни преку линкот подолу директно (Некои земји од велика БРИТАНИЈА ДПД само,

8 инчен* Да бидат Компатибилни со / без Оптички влакна.Забелешка : Овој модел се само размена на вашата ор

Вграденво DAB+ Системот, едноставно поврзете DAB / DAB+ Кутија со Порт за да ја користите оваа функција.0 Автом

4, Азија Земји : Авганистан, Бутан, Индија, Индонезија , Јапонија, Малезија , Малдиви, Монголија, Пакистан,

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци : 20 степен +70 степен / 40 степен +80 степенПревозот

(XTRONS ANT001 и МРАЗ / ACS / 13116 се компатибилни) 6 HDMI Кабел HDMI01 : (3 Метри) 16 Надворешен Микрофон MIC002 : (3 Надворешни Wi

6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк

Поддршка вртежен момент Про OBD2, можете да поврзете ELM327 Bluetooth OBD2 Скенер Алатка за да ја користите оваа фу

1 оперативен Систем со HD Капацитивни Екран, Hight резолуција 1024*600PX3 КУПОТ на главниот одбор, 1.● Слободен По

Please wait...